W3C Amaya

Amaya O Amaya

INSTALL Ściągnij Amaya

MailListy mailingowe

DocumentationDokumentacja

PeopleOsoby wspierające projekt

TłUMACZENIA ANGIELSKI METODYKA JĘZYKOZNAWSTWO

Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT. .Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie Amaya - en

Więcej na temat Amaya:

Zobacz inne strony z tłumaczeniami ,


Mail Bugi i lista życzeń

Amaya posiada dwie strony informujące użytkownika o bugach, które zostały odkryte, które zostały naprawione i jakie prace są obecnie pożądane. Strony te są utrzymywane przez zespół Amayi, który analizuje raporty przesłane do list mailingowych Amayi.

Zanim wyśle się pocztę na listy mailingowe proszę sprawdzić archiwum lub FAQ - zawierają one informacje na tem,at jak rozwiązać pewne problemy.

Przy wysyłaniu raportów związanych z bugami, należy załączyć następujące informacje:

Amaya_open_bugs.html

Strona wyszczególnia bugi, które nie zostały jeszcze usunięte a ostaniej wersji. Lista bugów jest podzielona na kategorie. Pozwola to na sprawdzenie czy napotkany bug został już zgłoszony czy nie.

Jęsli bug został naprawiony w obecnej wersji CVS, pojawia sie data w kolumnie naprawiony.

Amaya_wish_list.html

 

Strona ta informuje o nowych projektach związanych z Amaya.

Valid HTML 4.0! W3C-Amaya


Irène Vatton

Date: 2007-03-20

Copyright  ©  1994-2007 INRIA and W3C® (MIT, ERCIM, Keio), All Rights Reserved. W3C liability, trademark, document use and software licensing rules apply. Your interactions with this site are in accordance with our public and Member privacy statements.