W3C Członkowstwo w W3C Podanie (Krok 1 z 3)

TłUMACZENIA ANGIELSKI METODYKA JĘZYKOZNAWSTWO

Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie http://www.w3.org/Consortium

Zobacz inne strony

Oto krok 1 (z 3) procesu podaniowego członkowstwa w W3C.Dostępny jest także krótki opis całego procesu podaniowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego formularza prosimy o kontakt z jednym z konsultantów W3C.

Streszczenie Procedury Uzyskania Członkostwa

Krok 1: Podstawowe Informacje Kontaktowe
Podaj swoje dane kontaktowe, podstawowe informacje o swojej organizacji oraz wybierz datę rozpoczęcia Członkostwa.Podanie adresu e-mail tej samej domeny co strona internetowa pomoże W3C w rozpatrzeniu twojego podania. Formularz składa się z 4 sekcji.Szacowany czas ukończenia: 5 minut. Do formularza można powracać w celu naniesienia poprawek.

Wymagane pola poniższego formularza oznaczone są gwiazdką (*). Zobacz formularz bez tabeli.

Sekcja 1: Dane Kontaktowe

:
:

Sekcja 2: Podstawowe Informacje o Twojej Organizacji

:
Przykład: International Software Developer Corporation
:

Sekcja 3: Rozpoczęcie Twoich Korzyści z Członkostwa

Wszystkie terminy członkostwa w W3C rozpoczynają się pierwszego dnia każego kwartału (1 stycznia, 1 kwietnia, 1 lipca lub 1 października). Proszę wybrać czy korzyści z członkostwa mają się zacząć z momentem otrzymania przez W3C podpisanej Umowy Członkowskiej (Członkostwo rozpocznie się pierwszego dnia bieżącego kwartału), czy pierwszego dnia następnego kwartału.

Jeśli zbliża się koniec kwartału możesz wybrać datę rozpoczęcia korzyści z Członkostwa na pierwszy dzień następnego kwartału z powodów finansowych. Na przykład, jeśli Twój formularz został zatwierdzony 15 marca, termin członkostwa rozpocznie się pierwszego dnia tego kwartału (1 stycznia). Twoje Opłaty Członkowskie obejmą pierwszy kwartał, ale Twoja organizacja będzie mogła czerpać korzyści z Członkostwa w W3C tylko przez ostatnie dwa tygodnie marca.

Zauważ, że korzyści z Członkostwa nie będą dostępne przed datą rozpoczęcia, którą wybierzesz.

*Rozpoczęcie korzyści z Członkostwa :

Lub

Sekcja 4: Przejdź do Kroku 2

:

Dalsze Kroki

Jeśli zgłaszasz formularz poraz pierwszy, otrzymasz e-mail z instrukcjami do przejścia do Kroku 2. Nie będziesz mógł kontynuować procesu podaniowego dopóki nie otrzymasz tego e-mail. W wypadku ponownego zgłoszenia formularza z dokonanymi zmianami w podaniu, przejdziesz bezpośrednio do Kroku 2 (bez e-maila interwencyjnego).

Dodatkowa Pomoc

Proszę skontaktuj się z W3C jeśli:

  1. Kraj głównej siedziby Twojej organizacji nie pojawił się na liście.
  2. Jeśli zagubiłeś e-mail od W3C przesłany w trakcje procedury podaniowej (po Kroku 1) zawierający informacje o Twoim podaniu.
  3. Chcesz dołączyć do W3C jako osoba prywatna. Zauważ, że Członkostwo w W3C oraz opłaty członkowskie są stworzone raczej dla organizacji niż osób prywatnych, aczkolwiek osoby prywatne także mogą do nas dołączyć. W niektórych wypadkach osoby prywatne kwalifikują się do uczestnictwa w grupie W3C jako Zaproszeni Eksperci W3C. Organizacje oraz osoby prywatne mogą także wesprzeć działania W3C poprzez W3C Supporters Program.
  4. Masz inne pytania dotyczące Członkostwa.

Wymagane pola tego formularza oznaczone są gwiazdką (*).


firefox download Mapa