W3CO Członkostwie w W3C Kalkulator Składek Członkowskich

TłUMACZENIA ANGIELSKI METODYKA JĘZYKOZNAWSTWO

Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie http://www.w3.org/Consortium

Zobacz inne strony

W celu promocji rozmaitych Członkostw, które spełniałyby oczekiwania światowych organizacji, składki W3C różnią się w zależności od rocznych dochodów, typu i lokacji głównej siedziby organizacji. Na przykład, od 1 lipca 2005 roku, mała firma w Indiach płaciłaby 953 USD rocznie, organizacja charytatywna ze Stanów Zjednoczonych płaciłaby 6,350 USD, duża firma w Japonii płaciłaby 2,920,000 JPY a bardzo duża firma we Francji płaciłaby 65,000 EUR. Proszę zauważyć, że przecinek (",") jest użyty aby odseparować tysiące w poniższych tabelach.

Użyj tego kalkulatora aby określić roczną składkę członkowską dla nowego członka, podając kraj i datę. Kalkulator obejmuje całą historię składek W3C. Kalkulator nie podaje informacji obecnym członkom W3C o ich aktualnych składkach; obecni członkowie mogą zasięgnąć informacji w bazie danych dla członków.

Kraj głównej siedziby organizacji
Data rozpoczęcia członkostwa  
Porównaj ze składkami z [opcjonalny]  

Jeśli kraj głównej siedziby Twojej organizacji nie pojawia się na liście, prosimy o kontakt z W3C.

...albo pokaż wszystkie tabele składek dla obecnego kwartału oraz te dla następnego kwartału jeśli się różnią.


firefox download Mapa