Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie http://www.w3.org/Consortium

Zobacz inne strony

W3C O W3C  Prasa

Group shot at W3C Tenth Anniversary Celebration

Międzynarodowa relacja prasowa z Obchodów 10 rocznicy W3C

Zespół W3C ds. Komunikacji powstał aby służyć informacjami odnoście standardów sieciowych oraz technologii nad którymi W3C pracuje. Zespół odpowiada na Państwa pytania oraz łączy Państwa z ekspertami technicznymi W3C.

Wszystkie prośby proszę przesyłać na adres: [email protected].
Proszę mieć na względzie, że używamy automatycznego respondera do filtrowania spamu; kiedy Państwo piszą na ten adres po raz pierwszy, wymagamy odpowiedzi na auto-respondera, abyśmy mogli otrzymać Państwa e-mail.

Prośby o wywiad z Tim'em Berners-Lee

W związku z nadmiarem próśb, zespół W3C ds. komunikacji przegląda wszystkie prośby o wywiad z Tim'em Berners-Lee raz w tygodniu, zazwyczaj w poniedziałki. Z tego względu czas odpowiedzi na Państwa prośby oscyluje w granicach tygodnia.

Pan Berners-Lee wybiera wtedy wywiady, które najbardziej go interesują oraz te, na które pozwala mu czas. W swojej prośbie, proszę ując imię, publikacje, cel i format wywiadu, język w jakim będzie opublikowany, ostateczny termin oraz informacje kontaktowe.

Zalecamy także przeczytanie Tim Berners-Lee Najczęściej Zadawane Pytania, gdzie można znaleźć odpowiedzi na niektóre z pytań.

Prośba o wywiad z personelem W3C

Personel W3C oraz przewodniczący grup roboczych są ekspertami na skalę światową w dziedzinie technologii sieciowych. Pomożemy Państwu skontaktować się z tymi ekspertami aby odpowiedzieli na pytania odnośnie technologii sieciowych, standardów sieciowych oraz sposobu w jaki W3C wykonuje swoją pracę.

Zespół W3C ds. Komunikacji zazwyczaj odpowiada na prośby w ciągu 2 dni roboczych. W niektórych wypadkach możemy potrzebować więcej czasu do aranżacji wywiadów w innych strefach czasowych.

Prośby o zdjęcia personelu W3C

W3C posiada zdjęcia personelu, które można dołączać do artykułów. Jeśli wyraża się chęć użycia zdjęcia członka naszego personelu, włącznie z Tim'em Berners-Lee, prosimy o załączenie w prośbie następujących informacji:

  1. Nazwę publikacji
  2. Datę publikacji
  3. Dystrybucję publikacji
  4. Tekst, który będzie towarzyszył zdjęciu lub angielskie tłumaczenie tego tekstu

Jeśli zdjęcie nie będzie użyte w publikacji, prosimy o podanie przeznaczenia takiego zdjęcia, łącznie z informacją czy będzie one użyte do celów komercyjnych.

Kontakty Prasowe W3C

W razie, prosimy o kontakt z następującymi przedstawicielami:

W Ameryce i Australii
Janet Daly, urzędnik W3C ds. komunikacji globalnej, Tel: +1.617.253.5884 lub +1.617.253.2613
W Europie, Afryce i Środkowym Wschodzie
Marie-Claire Forgue, urzędnik W3C ds. komunikacji w Europie, Tel: +33.492.38.75.94
W Azji
Yasuyuki Hirakawa, urzędnik W3C ds. komunikacji w Azji, Tel: +81.466.49.1170

Jednostronnicowa informacja prasowa w formacie HTML także dostępna.

Także dostępne w formacie PDF: francuskie informacje prasowe ("Définir les standards du Web d'aujourd'hui et de demain", March 2006) i japońskie informacje prasowe.

Podziękowania za zdjęcia dla: Richard Ishida


firefox download Mapa