TłUMACZENIA ANGIELSKI METODYKA JĘZYKOZNAWSTWO

Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie http://www.w3.org/Consortium

Zobacz inne strony

W3C > W3C Supporters Program

Zostań sponsorem W3C ! — Wypełnij Podanie

Działania W3C są głównie finansowane ze składek członkowskich (Przeczytaj informacje o członkostwie W3C). W programie sposorskim W3C, zachęcamy zarówno członków jak i nie-członków do wkładu, zarówno finansowego jak i postacji innych dóbr materialnych takich jak oprogramowanie lub sprzęt komputerowy. Zobacz więcej na temat progrmu sponsorskiego poniżej, włącznie z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Dostępna jest inna wersja strony, która zawiera bardziej szczegółowe informacje dotyczące sponsorów.

Główni sponsorzy

Obecnie brak głównych sponsorów.

Więksi sponsorzy

85 sponsorów oferowało wsparcie finansowe:lista dostępna na stronie http://www.w3.org/Consortium/sup

Wspierający

15 następujących Wspierających ofiarowało wsparcie finansowe:

MovingClouds.comEdd DumbillJens Meiert
Andy WestW3CHINA.ORGiP Internet
Heindl Internet AGLiving Water, IncOil IT Journal
LAAZ Service Company LimitedWeb Marketing AssociationTroy J. Fite
Simone OnofriWilliam Lewis Web Development, LLCTestarossa Web Design

Następujący Wspierający ofiarował inny typ pomocy:

Wspierający Pomoc
Syncro SoftoXygen XML Editor, Schema Editor and XSLT Editor/Debugger

Program sponsorów

W3C dziękuje osobom prywatnym i organizacjom wyszczególnionym za ich wsparcie i pomoc.

Sponsorzy wymienieni na stronie zyskali nasze uznanie oraz mogą używać loga sponsorów W3C. W3C także mile widzi mniejsze darowizny wartości mniejszej niż 100 USD, chociaż nie zostają one odnotowane na stronie W3C oraz nie uprawniają do uzyskania loga.

W razie pytań dotyczących programu sponsorów, polityki programu , lub podania, prosimy o kontakt z W3C pod adresem:<supporters@w3.org>.

Zauważ, że program nie oferuje oprogramowania lub wsparcia technicznego. Wrazie pytań o technologię W3C lub o organizację W3C, prosimy o zapoznanie się z listą W3C dotyczącą najczęściej zadawanych pytań lub odwiedzić stronę główną działalności W3C.

Najczęściej Zadawane Pytania

Nie. Obecnie nie oferujemy linków ze Strony Głównej W3C jako części Supporters program. Członkowie W3C mogą brać udział w programie opinii członków, który pozwala na wyświetlenie loga na stronie głównej W3C oraz linku do ich własnej strony; opinie są wydawane regularnie. Dostępnych jest więcej informaji o przyłączaniu się do W3C.
Nie, ale można odnawiać swój udział co roku, co gwarantuje link na niniejszej stronie."

Lista życzeń

Jesteś zainteresowany ofiarowaniem sprzętu komputerowego, oprogramowania, projektów lub innych rzeczy? Zanim to zrobisz, zobacz listę życzeń, która wyszczególnia rzeczy obecnie najbardziej potrzebnych. Możesz zaoferować rzeczy, które nie pojawiają sie na liście, zauważ jednak, że W3C może ich nie przyjąć. W takim wypadku zachęcamy do rozważenie darowizn finansowych.

Ogólnie:

Obecnie, W3C buduje listę życzeń.