W3C logo Web  Accessibility Initiative (WAI) logo

TłUMACZENIA ANGIELSKI METODYKA JĘZYKOZNAWSTWO SŁOWNIK KONTAKT

Dokument ten jest tłumaczeniem, które może zawierać błędy. Zostało ono wykonane przez Angielski z ELTT. Angielska wersja dokumentu jest dostępna na stronie http://www.w3.org/WAI/flyer/flyerfront.en.html

Zobacz inne strony

"Potęgą Sieci jest jej uniwersalność. Istotnym aspektem jest dostęp do Sieci dla wszystkich bez względu na rodzaj niepełnosprawności."
-- Tim Berners-Lee, Dyrektor W3C i twórca World Wide Web

Inicjatywa Dostępności do Sieci

Konsorcjum World Wide Web (W3C) promuje wysoki poziom użyteczności dla ludzi niepełnosprawnych. Inicjatywa W3C Dostępności do Sieci (WAI) dąży do wprowadzenia rozwiązań dla ludzi niepełnosprawnych, z problemami wzroku, słuchu, fizycznymi, kognitywnymi i neurologicznymi.

Działalność WAI:

Źródła WAI:

Uczestnictwo

WAI zaprasza do uczestnictwa i wsparcia. WAI tworzy jednomyślne rozwiązania dla dostępności wraz z przemysłem, organizacjami dla niepełnosprawnych, badaczami dostępności, rządami, i innymi. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: http://www.w3.org/WAI/participation.


WAI jest w części finansowana przez U.S. Department of Education's National Institute on Disability and Rehabilitation Research; the European Commission's Information Society Technologies Programme; Government of Canada, Industry Canada's Assistive Devices Industry Office; IBM; Microsoft Corporation; SAP Labs; Verizon Foundation and Wells Fargo.

Copyright i?? 1999 - 2001 W3C (MIT, INRIA, Keio), all rights reserved. W3C document use rules apply. http://www.w3.org/


firefox download Mapa